Zaznacz stronę

Witaj w świecie Tripio

Świat podróży, rozrywki izwierząt
Follow me!

Cel podróży to nie miejsce do którego zmierzasz, a nowa perspektywa z jaką patrzysz na świat.

Te słowa Henry Millera idealnie oddają to, jak poznaję świat. Z własnej perspektywy, po swojemu. Chciałoby się, jeszcze dodać jeszcze bez narzucania nam planu, ale nie zawsze tak jest. Wielokrotnie udawaliśmy się na zaplanowane wycieczki, zarówno przez naszych znajomych, jak i przez organizatorów wycieczek. Efekty bywały różne, czasami  wychodziło idealnie, a czasami czuło się wielki niedosyt. Nie zmienia to faktu, że każda podróż wzbogaca, dokształca i uzależnia. Mnie najbardziej pociesza fakt, że podobno nie ma terapii na uzależnienie od podróży.

kontynenty

krajów

wyjazdów

wspomnień

Jak zostałem uzależnionym podróżnikiem?

Uzależnienie przychodziło z czasem. Najważniejsza była po prostu chęć i realizacja podróży. Odkładanie pieniążków jest praktycznie na początku dziennym. Nie muszą to być duże kwoty, wystarczy, że z każdych zakupów odłożę resztę i po jakimś czasie robi się naprawdę pokażna kwota. Cel? Nie muszę go znać teraz już. Cel podróży może przynieść życie. Czasami zwykłe, spontaniczne wydarzenia z naszego życia sprawiają, że podejmuję decyzję o wyjeżdzie. Czasami także linie lotnicze kreują u mnie potrzebę wyjazdu. W ten sposób niewielkim kosztem zwiedziliśmy Tonsberg i okolice. 

Zobacz też...

Opisana powyżej podróż to jedna z wielu, jakie mamy na koncie. Zobacz, co jeszcze zwiedziliśmy i dlaczego warto (lub nie) tam pojechać 🙂

Narzędzie DIVI od EleganthThemes

O zaletach DIVI nie muszę nikogo przekonywać, każdy z moich Klientów, któremu uruchomiłem stronę w oparciu o to rozwiązanie są bardzo zadowoleni i chcą korzystać również na innych stronach z tego narzędzia! Tymczasem pojawiła się super oferta na produkty Eleganth...

Statkiem po trawie

Statkiem po trawie

Statkiem po trawie, tak dokładnie nazywa się atrakcja, z której skorzystaliśmy w długi czerwcowy weekend. Dlaczego po trawie? Nie doszukujmy się tutaj żadnego drugiego dna. Statek dosłownie w pewnych odcinkach pokonuje Kanał Elbląski po trawie. Najpierw wpływa na specjalny wózek, a następnie za pomocą linki wózek ze statkiem jest wyciągany na pochylnię.

Kreta

Kreta

Kreta, jedna z greckich wysp jest przepiękna. Nie jest to wcale taka mała wyspa i zwiedzenie jej całej wymaga czasu i sporych podróży. Warto zadać sobie trochę trudu, żeby zobaczyć Preveli czy wodospady w jaskini. Zresztą sami zobaczcie!